Hakkımızda

 

Çaydanlık ve Porselen Demlik ikilisinden oluşan geleneksel “Türk Çayı Hazırlama Seti” Türkiye’de ilk kez, 2005 yılında LUYANO tarafından uygulanan ve önemli bir farkındalık içeren özellikle arz edilmiş farklı bir denemedir. Bu ürünün özelliği, set deseninin “KEDİ” figürü içermesiydi. Gerçekten bu tasarım, benzeri önceden gerçekleştirilmemiş önemli bir deneme olarak çok olumlu tepkiler almıştı.

İşte bu ürün, ileride ”CATS by Luyano” marka konseptini oluşturacak koleksiyonun öncüsü olmuştur. Zaman içinde, Porselen, Seramik, Cam, Melamin, Tekstil, Metal ve dekoratif ürünler ile dünyada eşi olmayan özgün bir konsept tüketicilere sunulmuştur. Bugün için 6 ayrı “KEDİ” deseni içeren özgün bir koleksiyondur.

Tüketicinin tiryakisi olmasına yol açan “CATS by Luyano” misyonu oluşumunda, en çok karşılaşılan ve merak konusu olan, neden “KEDİ“ seçildiğine ve çalışıldığına dair sorulara yanıt vermek isteriz.

Bu soruya cevap vermeden önce, “yeni ve dikkat çekecek bir marka oluşturmak için nasıl bir yol izlemeliydik” düşüncesinden yola çıktık. Farkındalığı ve kimliği ile örtüşen ve bu anlamda ön plana çıkan bir marka geliştirmek istedik.

İçinde bulunduğumuz sektör nedeniyle, hitap ettiğimiz müşteri kitlesine uyum sağlayacak bir konu bulmalıydık. Bu kitle feminen toplum olunca, feminen bir sır içermeliydik. İşte bu sır her bakımdan feminen yansıması ile ”KEDİ” idi.

“Peki, nasıl bir “KEDİ” olacaktı” sorusuna yanıt aradık bir sonraki adımda. Uzun tasarım çalışmaları sonucunda yaratılan bu desenlerle uyumlu ürünler oluşturmak da işin diğer önemli tarafıydı. Ayrıca, fonksiyon içeren ürün oluşturmak önemli olduğu kadar kullanıcısına keyif de vermeliydi. Hediye etmek üzere seçim yaparken, karşı tarafa da bu duyguları aktaracak ürün arayışına cevap vermeliydi.  İşte tüm bu özelliklerin çoğunun “CATS by Luyano” markalı ürünlerde yansıması için çabalarımızı sürdürmekteyiz.

Markamız için kalıcılığı sağlayabilmek, koleksiyona sürekli yenilikler ilave etmek, kalite ve müşteri memnuniyetine önem vermek ve fiyat istikrarını korumak vazgeçilmezlerimizdir.

Biz bunların hepsini gerçekleştirmeye çalışan bir ekibiz…

CATS by Luyano” marka ürün tasarımları Luyano tarafından oluşturulduktan sonra yurt dışında ve yurt içinde üretilmektedir. Diğer markamız olan “LunArt” logolu ürünlerimiz ise, diğer tüm özgün çalışmalarımıza ait kimliğimizi ifade eder. Yurt içindeki fason üretimlerimiz, koleksiyonlarımızda  önemli bir paya sahiptir. Ülkemiz üretim gücünü her geçen gün ileriye taşırken, bizler de bu başarılara katkı sağlayan ülkemiz insanı ile işbirliği yapabilmekten son derece keyif almaktayız.

Hayal etmenin sonu olmadığına göre, dünya döndükçe “CATS by Luyano” yeni ürünler ve fikirler ile güncel taleplere cevap vererek, tüm paydaşlarına keyif sunma yolculuğunu sürdürecektir.

 

Levent Uyanık

 

İletişim

Adres: Necati Bey Caddesi Akçe Sokak, No.10 Akçe Han Kat 2 Karaköy - İstanbul - Türkiye

Telefon: +90 212 292 3163

Faks: +90 212 292 3163

Mail: info@luyano.com.tr