Haberler

 • Happy cats koleksiyon hikayesi

  2005 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olan, Seda Candemir, pek çok alanda profesyonel çalışmalarından sonra, bakın bu koleksiyonu neden ve nasıl tasarladığını bize özetliyor.
   
  Çocukların dünyasında olmayı, keşfetmeyi, hayatı onların gözünden görmeyi seviyorum. Ancak profesyonel hayat ile birlikte hayallerimi bir süreliğine rafa kaldırdığımı fark ettim. Yeniden hayallerimin peşinden koşmaya, özgürce çizmeye başladım.
  Hikâyem kendini anlatmaya başlamıştı artık. Bu rengârenk dünyada  aslında mutlu olmanın çok basit olduğunu, bazen siyah-beyaz kadar keskin kararlar almamız gerektiğini, mutluluğun içimizdeki çocukta saklı olduğunu hatırlatmaktı amacım. Daha çok üretmek, daha çok paylaşmak ve daha çok hayal kurmak için yeni karakterlerimle mutlu oldum

  Bu yeni karakterlerimle oluşturduğum  "HAPPY CATS‘’ koleksiyonumu  “Cats by Luyano “ markası ile  paylaşmanın heyecanını yaşıyorum.                                                                  Saygılarımla, Seda CANDEMİR

  30-05-2015

  Devamı

 • CATS by Luyano’dan    “ HAPPY  CATS “ Koleksiyonu Hikayesi,       
                                    
  Nasıl Başladı ve sizlerle paylaşıldı,,,,,,


   

  Bu hikaye, Üç Mutlu ve  bir o kadar da Muzur Kedi Karakterleri ile  onları yaratan Seda Candemirin Hikayesidir Aslında

                PORSELEN Sofra Ürünleri – Mutfak Tekstili- CAM ürünleri – Melamin Ürünleri  ve Aksesuarları ile  Keyif alarak kullanacağınız ve Hediye edeceğiniz Onlarca çeşit ürünler içeren bu Koleksiyon - 15 Haziranda – Sizlerle Buluşuyor.

  30-05-2015

  Devamı

İletişim

Adres: Necati Bey Caddesi Akçe Sokak, No.10 Akçe Han Kat 2 Karaköy - İstanbul - Türkiye

Telefon: +90 212 292 3163

Faks: +90 212 292 3163

Mail: info@luyano.com.tr