Franz

Türkiye, FRANZ Porselen ile tanışıyor,

Dünyada bir ilk olarak FRANZ markası ile üretilen , estetiğin en üst sınırı zorlanarak yaratılmış ve porselene bir ruh kazandırılmış olan FRANZ Porselen objeleri, Amerika ve Avrupa nın en şık mağazalarında ki vitrinlerinde yer almış bir dünya markasıdır.

FRANZ ‘ın her bir objesi kişiyi olağanüstü etkilemekte ve o ürüne sahip olabilme duyusunu tetikleyecek kadar özel ürünlerdir. Doğanın aynalanması olarak tabir ettikleri tasarım felsefesinden yola çıkan, Ceo Francis Chen, bir doğa aşığı ve müze kültürü eğitimine sahip bir girişimcidir. Ekibindeki üstün yetenekli ve her biri zanaatkar kalitesinde ki tasarımcıları ile, olağanüstü Porselen eserler meydana getirmeyi başarmıştır.Franz Porselen, porselenin en eski başkenti olarak bilinen Jingdezhen de ki fabrikasında , 2002 yılında başlayan bu yolculuk ile, bu gün sanatseverlerin yüksek ilgisini gören eşsiz koleksiyonlar ile Dünyada bilinirliği oldukça yüksek bir marka olmayı haketmiştir.

Bazı parçaları 200,1000 veya 2000 adet gibi limite parçalar olarak üretilmektedir.Sertifikalı verilen bu limite parçalar da FRANZ ın ayrı bir koleksiyonu olarak vitrinlerde yer almaktadır.

Böylesine özel ve farklılığı ile cezp edici olan FRANZ Porselen artık TÜRKİYEDE...
Daha detaylı bilgi için, Franz Porselen web adresi olan www.franzcollection.com linkinden ulaşmak mümkündür.
Çok geniş bir çeşitliliğe sahip , Franz koleksiyonundan, Özel siparişler Luyano,ya bildirilmesi halinde değerlendirilip cevaplanmaktadır.