LunArt

LunArt Emaye hakkında kısa bilgiler;

Tüm Gıda ile temas eden malzemeler, çok küçük miktarlarda da olsa bileşenlere ayrışabilirler. Tamamen doğal hammaddesi özelliği ve gözeneksiz yapısı ile Emaye,  tüm yemeklerin gerçek tadını korurken,  en sağlıklı yöntemle pişirilmesi,  saklanması ve Servis edilmesi için, olabildiğince en uygun mutfak ve sunum ürünüdür. “Emaye, denilince ne anlaşılırın,  en kısa açıklaması;  Metalin Cam ile kaplanması ifadesi, çok net ve doğru bir bilgi olur.

Farkı; Renk ve model çeşidi zenginliği sayesinde, çok farklı ve estetik sunumlar yapılabilir. Bu nedenle Şefler, son zamanlarda sunumlarında Emaye servis ürünlerini tercih ediyorlar.

Kullanım;  Bulaşık makinasında yıkanabilir. Tüm ısıtıcılarda ( Alevli ocak – Elektrik ocağı- İndüksiyon ocaklar- Fırında güvenle kullanılabilir. Ayrıca emaye yüzeyi zarar görmemiş ürünler mikrodalga fırınlarda da kullanılabilir. Çok iyi iletken özelliğe sahip olması nedeniyle, alevli veya alevsiz ocaklarda kullanırken, çok düşük ısıda kullanmak yeterli olacağı için, enerji tasarrufu da sağlayan özelliği önemlidir. Temizliği de son derece kolaydır, ılık sabunlu suda bekletildikten kısa bir süre sonra, yumuşak bir temizleyici ile üzerindeki lekeler kolayca temizlenir. Sert cisimler ile kazımaya gerek kalmadan temizlenir. Emaye ürünleri, çok sert darbe görmedikçe, nesiller boyu kullanılabilecek özelliğe sahip oluşu da, diğer önemli bir özelliğidir.

EMAYE pişiriciler ve Servis ürünleri, Hijyen için en uygun ürün olan cam gibi özelliklere sahip olduğundan,  en sağlıklı mutfak ürünlerindendir.

LunArt Emaye ürünleri Türkiye de üretilir.

Bayilik İsteğiDijital KatalogReferanslarYeni Referans Noktaları

Trendleri kaçırmayın!